Schedule 2024-2025

Bekijk hieronder het rooster vanaf 2 september 2024

Plaatsing gaat op volgorde van inschrijving

Let op VOL=VOL
Huidige leerlingen hebben tot 1 juli voorrang op plaatsing in de lessen.

*wijzigingen onder voorbehoud

View the schedule for next season from 2 september 2024 below

Placement is in order of registration

 

Please note FULL = FULL
Current students have priority for placement in classes until July 1.


*changes subject to change





Vanaf 2 september 2024

Dag Tijd

Les

Docent  
  Locatie

van Hoornbeekstraat 65a

   
Maandag 15.45-16.30 uur

Kleuterdans 4-6 jaar

Kirsten  
  16.30-17.30 uur Klassiek ballet 6-8 jaar Kirsten  
  17.30-18.30 uur Klassiek ballet 8-10  jaar Kirsten  
  18.45-19.45 uur Klassiek intermediate teens/adults Katelijn  
  19.45-20.45 uur Modern jazz beginners adults Katelijn  
  20.45-21.45 uur Klassiek beginner adults  Katelijn  
         
 Dinsdag 16.15-17.15 uur Streetjazz 7-9 jaar Janine  
  17.15-18.15 uur Klassiek ballet 7-8 jaar  Janine  
  18.15-19.15 uur Klassiek ballet 11-15 jaar Janine  
  19.15-19.30 uur Spitzen***   Janine  
  19.30-20.30 uur Modernjazz 12-16 jaar Janine  
  20.30-21.45 uur Modern intermediate adults Janine  
         
Woensdag 8.30-9.30 uur Barre workout 1 Katelijn  
  9.30-10.30 uur Barre workout 2 Katelijn  
  10.30-11.15 uur Ouder peuterdans (korte cursus) Katelijn  
         
  12.45-13.30 uur Kleuterdans 4-5 jaar Janine  
  13.30-14.15 uur Kleuterdans 5-6 jaar Janine  
  14.15-15.15 uur Klassiek 6-7 jaar Janine  
  15.15-16.15 uur Modern 6-9 jaar *NIEUW Janine  
  16.15-17.15 uur Modern 9-12 jaar Janine  
         
  18.00-19.30 uur Plusklas klassiek+ spitzen** Sophatai  
  19.30-20.30 Klassiek beginner adults Sophatai  
  20.30-21.30 Klassiek intermediate adults

 

Sophatai  
  21.30-22.00 Spitzen 30 min** (start bij voldoende animo) Sophatai  
         
Donderdag  15.30-16.15 uur Kleuterdans 4-6 jaar Janine  
  16.15-17.15 uur Klassiek ballet 9-11 jaar Janine  
  17.15-18.15 uur Streetjazz 10-13 jaar Janine  
  18.15-19.15 uur Selectie training (op uitnodiging) ** Janine  
  19.15-20.15 uur Streetjazz 13-17 jaar Janine  
  20.15-21.30 uur Klassiek ballet 13-18 jaar Sophatai  
         
Vrijdag 9.30 uur Barre workout 1 Daphne  
  10.30 uur Barre workout 2 Daphne  
         
  15.30-16.30 uur Breakdance 5-6 jaar Zeph  
  16.30-17.30 uur Breakdance 7-9 jaar Zeph  
  17.30-18.30 uur Breakdance 10-13 jaar Zeph  
  18.30-19.30 uur Hiphop 10-15 jaar Linda  
  19.30-20.30 uur Hiphop 15-25 jaar Linda  
  20.30-21.30 uur Streetjazz intermediate adults Linda  
         
Zaterdag Locatie Duinoordschool aula Dependance  
  9.00-9.45  Kleuterdans 4-6 jaar Kirsten  
  9.45-10.45 Modern kids 6 jaar Kirsten  
         
Zaterdag  Locatie  van Hoornbeekstraat 65a    
  9.00-10.30 uur Training wedstrijdteam
D-Energy
Linda  
  10.30-11.30 uur Modern jazz Linda  
  11.30-12.15 uur Kleuterdans 3-4 jaar  Kyra  
  12.15-13.00 uur Kleuterdans 5-6 jaar Kyra  
  13.00-14.00 uur Klassiek ballet 6-8 Kyra  
  14.00-15.00 uur Streetjazz 6-8 Kyra  
  15.00-15.45 uur Ouder peuterdans korte cursus Kyra  
         
Zondag   

Kinderdansfeestjes! 

Mail voor meer info

   

 

 ** Les op uitnodiging. 
*** Les op uitnodiging en alleen mogelijk met de klassieke ballet les vooraf



Studio van Hoornbeekstraat 65a

Dependance Duinoordschool aula, Prins Mauritslaan 8a, Neem de rode deur, trap omhoog